سریع ایران توافق آمریکا ایرانی وزیر امور خارجه

سریع: ایران توافق آمریکا ایرانی وزیر امور خارجه وزیر خارجه کشور خبر سیاسی

گت بلاگز اصول و نحوه ی پوشش 12 شاخصه که شما را به یک مرد جالب جهت خانمها تبدیل می کند

طبیعی است که همه ما دوست داریم جالب باشیم، ولی چگونه؟ چه بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که در حین خوشتیپی، تصنعی و غیر حرفه ای به

12 شاخصه که شما را به یک مرد جالب جهت خانمها تبدیل می کند

طبیعی است که همه ما دوست داریم جالب باشیم، ولی چگونه؟ چه بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که در حین خوشتیپی، تصنعی و غیر حرفه ای به چشم نیاییم؟ اگر شما هم دوست دارید به گونه ای باشید که در جمع بدرخشید و همه نگاهها روی شما باشد، به نکاتی که در اینجا برایتان آورده ایم، دقت کنید.

توصیه هایی جهت جالب تر شدن آقایان

مردان جالب صاف می ایستند

برای جالب بودن باید اول از همه به ظاهر خود توجه کنید لیکن که ظاهر شما نخستین چیزی است که به چشم طرف برابر می آید. صاف و درست ایستادن یکی از چیزهایی است که باید آن را رعایت کنید. روان شناسان می گویند: «زبان بدن سیگنال های زیاد و قدرتمندی را به طرف برابر انتقال یافته می کند.» به عنوان مثال اگر شما قوز کنید، حس خستگی و ناتوانی را به دیگران انتقال می دهید. بنابراین از خمیده ایستادن یا نشستن به شدت خودداری کنید و به جای آن تلاش کنید نشان دهید که قدرت بدنی بالایی دارید.

تحقیقی روی دو گروه از افراد انجام شد : گروه اول که حالت بدنی ضعیفی داشتند و گروه دوم که حس قدرت را انتقال یافته می کردند. نتیجه این تحقیقات ثابت کرد که گروه دوم سطح تسترون بالایی نسبت به گروه اول داشتند. بنابراین میان زبان بدن شما و حس قدرت و سرسختی تان، رابطه ای مستقیم وجود دارد.

12 شاخصه که شما را به یک مرد جالب جهت خانمها تبدیل می کند

مردان جالب غرور ندارند

درست است که شما باید با زبان بدن، قدرت تان را نشان دهید ولی در این کار هم نباید افراط کنید. شما با غرور و تکبر روی هیچ یک از اطرافیان تان تاثیر مثبتی نخواهید داشت. بنابراین کلید موفقیت شما اعتدال هست. تلاش کنید که در عین قدرتمندی و اعتماد به نفس، با تن صدای آرام سخن بگویید، با دیگران مهربان باشید و به آنها کمک کنید. این اعمال در کنار هم شما را تبدیل به فردی جالب خواهد کرد که هر کسی دوست دارد با شما هم صحبت شود.

مردان جالب عینک آفتابی را درست گزینش کنید

درست است! عینک آفتابی از چشم و پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب جلوگیری می کند ولی علاوه بر کارایی، شما باید به قشنگی آن هم اهمیت دهید. یک عینک مناسب، صورت و به تبع ظاهر شما را تکمیل می کند ولی توصیه مهم گزینش مدلی مناسب با صورت شماست. مدل های مختلفی از ویفر گرفته تا پلیس و غیره.. وجود دارند و شما باید با توجه به فرم صورت تان عالی ترین را گزینش کنید.

طبیعی است که همه ما دوست داریم جالب باشیم، ولی چگونه؟ چه بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که در حین خوشتیپی، تصنعی و غیر حرفه ای به

مردان جالب کاپشن چرم می پوشند

این روزها مدل های متنوع و زیادی از کاپشن ها جهت مردها وارد بازار شده است است ولی از میان آنها هنوز هم کاپشن های چرم محبوبیت خود را حفظ کرده و همچنان شیک و زیبایند. در قدیم، کاپشن های چرم تنها به وسیله ثروتمندان مورد استفاده قرار می گرفت ولی حال همه مردم می توانند از آنها استفاده کنند. این مدل کاپشن ها علاوه بر زیبایی، کارایی بالایی نیز دارند و از بدن به خوبی در برابر باد و سرما محافظت می کنند.

مردان جالب شلوار جینی دقیقا سایز اندام شان

هر فردی در کمد لباس خود شلوار جین دارد و همه نیز می دانند که شلوار جین تا چه اندازه راحت و جالب هست. ولی بر خلاف کفش و پیراهن که گزینش ارزش راحت هست، پیدا کردن شلوار جینی که کاملا سایز تن تان باشد راحت نیست. جهت این منظور باید بعضی موارد را با دقت در نظر گرفت:
• اندازه کمر

عبارات مهم : جلب توجه دیگران – ارتباط
• قد شلوار
• گشادی و لاغری
• اندازه دور مچ پا

مردان جالب کمی ته ریش دارند

شاید صورت اصلاح شده است را زیاد دوست داشته باشید ولی هر مردی به کمی ته ریش نیاز دارد. پیشنهاد ما به شما این نیست که کل صورت تان را از ریش پر کنید، کافی است تنها دو روز متمادی صورت تان را اصلاح نکنید. تحقیقات نشان داده که زن ها مردانی که ته ریش دارند را جالب تر از آنهایی که کل صورت ارزش تراشیده، می دانند. بنابراین حتی اگر علاقه ای به ته ریش ندارید، بد نیست که هر از چند گاهی آن را امتحان کنید و تغییرات مثبت آن را بر صورت تان ببینید.

12 شاخصه که شما را به یک مرد جالب جهت خانمها تبدیل می کند

مردان جالب با دیگران ارتباط برقرار می کنند

ارتباط برقرار کردن با دیگران نه تنها به شما که به دیگران نیز حس خوبی را انتقال یافته خواهد کرد. زمانی که وارد اتاقی می شوید، اعتماد به نفس داشته باشید، جهت صحبت کردن با دیگران پیش قدم شوید، به چشم هایشان نگاه کنید و با آنها سخن بگویید. همین واکنش‌ها شما را در چشم دیگران جالب خواهد کرد.

تصور کنید که دیگران شما را دوست دارند

تحقیقات ثابت کرده افرادی که دیدی مثبت نسبت به اطرفیان ارزش دارند، در برقراری ارتباط با دیگران نیز موفق ترند. آنها افراد خوش بینی هستند که با دیگران به گرمی صحبت می کنند و به همین علت احتمال این که از اطرافیان ارزش رانده شوند و مورد توجه آنها قرار نگیرند، کم است.
خوب است که تصور کنید دیگران دوست تان دارند ولی در این کار هم زیاده روی نکنید. به عنوان مثال اگر در برخورد اول طرف برابر تان را در آغوش بگیرید، در واقع او را از خود رانده اید. بعد اگر می خواهید که در نگاه دیگران جالب و خواستنی باشید، زاویه دید مثبتی نسبت به دیگران داشته باشید و در برخوردتان با آنها اعتدال را نیز رعایت کنید.

طبیعی است که همه ما دوست داریم جالب باشیم، ولی چگونه؟ چه بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که در حین خوشتیپی، تصنعی و غیر حرفه ای به

مردان جالب قوانین را می دانند و آنها را می شکنند

گاهی باید پا را از گلیم خود دراز تر کرد و قوانین را شکست. به عنوان مثال خیلی ها از پوشیدن لباس های رنگی هراس دارند، در صورتی که این سبک لباس پوشیدن نیز جذابیت خاص خود را دارد. مثل این است که شما جهت نخستین بار با فردی قرار ملاقات باعشق می گذارید ولی شنیده اید که نباید در مورد پرسشها کاری با او صحبت کنید. به نظر ما این قانون را باید شکست لیکن کار یکی از مهمترین بخش های زندگی هر فرد هست. اگر به دنبال یک رابطه جدی و بلند مدت می گردید، مطمئنا باید در مورد کار و درآمدتان با او سخن بگویید. بنابراین خودتان را به قوانین محدود نکنید و در جایی که مورد نیاز است آنها را بشکنید.

مردان جالب شخصیتی تصنعی ندارند

اگر دوست دارید که تاثیری بلند مدت بر دیگران داشته باشید، باید جوری واکنش‌ها کنید که دیگران شخصیت شما را باور کنند، نه این که حالتی تصنعی داشته باشید و فقط جهت جلب توجه دیگران مانند یک جنتلمن واکنش‌ها کنید. شما باید این توصیه را به دیگران ثابت کنید که یک آدم آهنی با برنامه ای از پیش تعریف شده، نیستید.

12 شاخصه که شما را به یک مرد جالب جهت خانمها تبدیل می کند

مردان جالب لبخند می زنند

لازم نیست که مدام بخندید، یک لبخند کافی است تا دیگران را به سمت خود جذب کنید. خنده انرژی مثبت را به دیگران انتقال یافته می کند و به تبع شما را فردی جالب تر می سازد.

مردان جالب شنونده خوبی هستند

شاید شما حرف های زیادی جهت گفتن داشته باشید ولی آنچه شما را جالب تر می کند، جدا از حرف زدن، شنونده بودن تان است. به همین علت تلاش کنید که حرف های دیگران را به خوبی بشنوید، آنها را به حرف زدن زیاد تشویق کنید و وسط حرف ارزش نپرید. همین رفتارهای به ظاهر کوچک، شما را در چشم دیگران جالب و خواستنی خواهد کرد.

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : زندگی ایده ال

واژه های کلیدی: جلب توجه دیگران | ارتباط | کاپشن | مردان | شلوار | زندگی | قوانین | انتقال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz