سریع ایران توافق آمریکا ایرانی وزیر امور خارجه

سریع: ایران توافق آمریکا ایرانی وزیر امور خارجه وزیر خارجه کشور خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار حوادث پسر6ساله لحظاتی قبل از اعدام پدرش، خود را در آغوش او انداخت و…

صبح چهارشنبه صدای گریه‌های پسر کوچولویی که قرار بود با پدر اعدامی‌اش وداعی تلخ داشته باشد محوطه ندامتگاه کرج را پر کرده بود. پسر 6 ساله خود را در آغوش پدر انداخ

پسر6ساله لحظاتی قبل از اعدام پدرش، خود را در آغوش او انداخت و…

عبارات مهم : آخرین

صبح چهارشنبه صدای گریه های پسر کوچولویی که قرار بود با پدر اعدامی اش وداعی تلخ داشته باشد محوطه ندامتگاه کرج را پر کرده بود. پسر 6 ساله خود را در آغوش پدر انداخته و محکم او را چسبیده بود.

به گزارش ایران؛مرد جوان اشک می ریخت و سرتا پای فرزند را غرق در بوسه می کرد. می دانست این آخرین ملاقاتشان خواهد بود. فرزند را به مادر خود سپرد و به سمت چوبه دار به راه افتاد. ولی خانواده مقتول که شاهد این صحنه رقت انگیز بودند انگار دلشان از گریه های پسرکوچولو لرزیده بود دیگر مثل قبل بر اجرای حکم اصرار نداشتند و بالاخره در آخرین لحظات در اقدامی خداپسندانه با دادن مهلتی دو ماهه به مرد جوان اجرای حکم را ناتمام گذاشتند.

مرد جوان در سال 93 پسر 21 ساله ای را در کمالشهر کرج با شلیک گلوله به قتل رسانده بود. وی بعد از دستگیری مدعی شد به خاطر اینکه به روابط این پسر با همسر خود ظنین شده است بود او را کشته هست. وی بعد از محاکمه در شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محکوم شد ولی صبح دیروز درست پای چوبه دار با وساطت قضات و التماس های خانواده اش آخر خانواده مقتول به او فرصتی دو ماهه جهت زندگی دادند.

پسر6ساله لحظاتی قبل از اعدام پدرش، خود را در آغوش او انداخت و…

واژه های کلیدی: آخرین | اعدام | فرزند | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz