سریع ایران توافق آمریکا ایرانی وزیر امور خارجه

سریع: ایران توافق آمریکا ایرانی وزیر امور خارجه وزیر خارجه کشور خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تقاضا از جهانگیری جهت حل مسئله عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد

رئیس شورای عالی استان‌ها خطاب به معاون اول مدیر جمهور تقاضا کرد مسئله عضویت سپنتا نیکنام – عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد- حل و فصل شود. 

تقاضا از جهانگیری جهت حل مسئله عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد

تقاضا از جهانگیری جهت حل مسئله عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد

عبارات مهم : مدیریت

رئیس شورای عالی استان ها خطاب به معاون اول مدیر جمهور تقاضا کرد مسئله عضویت سپنتا نیکنام – عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد- حل و فصل شود.

به گزارش ایسنا، مرتضی الویری در چهارمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها که با حضور اسحاق جهانگیری – معاون اول مدیر جمهوری، استاندار و فرمانداران پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان مهمانان خاص در محل قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اشاره به سپنتا نیکنام – عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد – گفت: در بحث اقلیت های زرتشتی به اعتقاد ما بر خلاف مقررات موجود مشکلاتی جهت این عضو شورا پیش آمده هست. در انتخاباتی آزاد مردم به فردی که در دوره قبل نیز نماینده بوده رای قاطعی دادند ولی متاسفانه او با مشکلاتی مواجه شده است هست. با توجه به اینکه مهلت شش ماهه عضویت او در حال اتمام است و اگر این مسئله برطرف نشود از ایشان سلب عضویت می شود از معاون اول مدیر جمهور تقاضا می کنیم در این مورد کمک کنند تا این مسئله حل و فصل شود.

رئیس شورای عالی استان ها در ادامه اظهارکرد: شوراهای سراسر کشور با ۱۱۷ هزار عضو با یک روش دموکراتیک اعضای شورای عالی استان ها را گزینش می کنند؛ شورایی که در قانون اساسی در بندهای متفاوت وظایف و مسئولیت های آن مورد تاکید قرار گرفته است.

تقاضا از جهانگیری جهت حل مسئله عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد

وی افزود: مسئولیت نظارت بر مدیریت شهری و قانونگذاری یعنی ارائه طرح به مجلس و لایحه به دولت همچنین آموزش شوراها از وظایف شورای عالی استان ها هست. مدیریت محلی و شهری در اختیار پارلمان محلی قرار داده شده است است ،همانطور که پرسشها کلان کشور به وسیله پارلمان ملی دنبال می شود. به طور قطع در چنین شرایطی اگر مجموعه شورای عالی استان ها و شوراها خوب کار کنند می توانند بسیاری از بارها را از دوش نظام و دولت کم کنند.

رئیس شورای عالی استان ها در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: در جلسه امروز طرحی با قید یک فوریت مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود که چطور می توانیم کارها موثری را در این حوزه انجام دهیم همچنین پیگیری طرح مدیریت یکپارچه شهری در دستور کار شورای عالی استان ها جهت امسال خواهد بود که امیدواریم به انجام برسد و بتوانیم طرحی پرقدرت به مجلس ارائه دهیم.

رئیس شورای عالی استان‌ها خطاب به معاون اول مدیر جمهور تقاضا کرد مسئله عضویت سپنتا نیکنام – عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد- حل و فصل شود. 

الویری در آخر اظهارکرد: امسال در شورای عالی استان ها به عنوان درآمدهای پایدار جهت شهرداری ها پرداخته خواهد شد تا بتوانیم منابع پایداری را جهت درآمد آنها تعیین کنیم.

واژه های کلیدی: مدیریت | شورای شهر | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz